Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

Voortgang NVDO 4.0

Maandag, 11 april 2022 12:31
Voortgang NVDO 4.0

Regelmatig hebben wij onze leden geïnformeerd over het traject NVDO 4.0 waarmee we met elkaar onze toekomstambitie willen ontwikkelen. Tijdens de laatste Jaarvergadering hebben we de status daarvan met elkaar gedeeld.

 

Inmiddels zijn we 4 maanden, maar ook weer een stap verder. De status van het project, waaraan zovelen hebben meegewerkt, is gedeeld tijdens een online Informatiesessie op 11 april jl.  Kwartiermaker Joris van Zoelen gaf een toelichting op fase 2 van het traject. Dat deed hij aan de hand van een PRESENTATIE Kwartiermaker Pijlers.

Leden zijn van harte uitgenodigd om mee te werken aan onze vereniging van de toekomst. Wil je op een of andere manier daaraan bijdragen, vul dan de WERKKAART in en retourneer die aan Joris@synergie.nl of aan ellen.den.broeder@nvdo.nl

Met velen hebben we gewerkt aan fase 1 van het traject. Het is super fijn als we ook met velen aan fase 2 van het traject gaan werken.

We werken samen aan de duurzame inzetbaarheid van assets!

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies voor Advertenties en Social Media. Bekijk wat wij gebruiken als we de cookie plaatsen op onze cookie statement pagina.

Als je niet wil dat jouw internetgedrag voor deze doeleinden gebruikt wordt, wijzig dan de Cookie-instellingen.

Instellingen aanpassen