Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

Trots op onze leden: Stork last met infrarood kunststof-lasmachine

Woensdag, 14 september 2022 03:15
Trots op onze leden: Stork last met infrarood kunststof-lasmachine

Dankzij haar infrarood lasmachine kan de Kunststofwerkplaats van Stork Delfzijl gladde doorlassingen in leidingsystemen maken en borgen.

Het proces krijgt een betere flow en er zijn nagenoeg geen ‘dode’ ruimtes meer. Ophoping van product en vorming van bacteriën en/of schimmels wordt hierdoor voorkomen.

Gecertificeerde Stork-monteurs maakten al meer dan 1400 lassen. “Wij zijn erg blij met dit apparaat”, aldus Jan Drenth, hoofduitvoerder Kunststofafdeling van Stork. “Ook onze klanten merken de voordelen en vragen steeds vaker naar een gladde of een minimale doorlassing in leidingen.” Stork werkt met de Argu Sp 110-s V3.

Spanning
De kwaliteit van de lassen is constant zeer hoog. De infrarood-lasmachine kent een korte opwarm- en afkoeltijd. Doordat er minder massa wordt verwarmd, geeft de las ook minder spanning en dat komt de chemische bestendigheid op de lange termijn ten goede. “Dankzij het geautomatiseerde proces levert de lasmachine allemaal gelijke lassen van hoge kwaliteit”, aldus Jan. “Onze klanten zijn zeer tevreden over de laskwaliteit.”

Positief effect
Elke las is ook volledig traceerbaar. Jan hierover: “Door middel van het aanbrengen van QR-codes, en zelfs GPS behoort tot de mogelijkheden, wordt dit middels de Weldconnect-app vastgelegd. Zo zijn alle gegevens beschikbaar. Voor ons werkt de lasmachine beter en prettiger dan handmatig een spiegellas maken. Door deze innovatie en de ontwikkeling van onze vakmensen ontstaan weer nieuwe ideeën en dat kan leiden tot een vliegwieleffect.”

Met dank aan Chemiepark Delfzijl

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies voor Advertenties en Social Media. Bekijk wat wij gebruiken als we de cookie plaatsen op onze cookie statement pagina.

Als je niet wil dat jouw internetgedrag voor deze doeleinden gebruikt wordt, wijzig dan de Cookie-instellingen.

Instellingen aanpassen