Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

NVDO Vacature alert; Assetbeheerder Civiel

Maandag, 28 september 2020 01:38
NVDO Vacature alert; Assetbeheerder Civiel


Gemeente Gorinchem zoekt vandaag voor het Gorinchem van morgen een

Assetbeheerder Civiel
36 uur | Gorinchem

 

Gemeente Gorinchem zoekt namelijk iemand:

 • Die zich richt op de integraliteit tussen de vakgebieden binnen het openbaar gebied.Die podium durft te pakken en anderen enthousiasmeert.
 • Die kennis heeft van riolering en (grond)water.
 • Die denkt in mogelijkheden en oplossingen.
 • Met een open houding en leergierigheid.
 • Die een ander ruimte geeft, verantwoordelijkheid pakt en vertrouwen heeft en geeft.
 • Die waardering uit, trots is op de stad en successen viert.


Wat ga je doen?

 • Je bent het boegbeeld van het civiele beheer binnen onze gemeente en je speelt een cruciale en verbindende rol tussen team stadsbeheer, andere belanghebbenden en de bestuurlijke opdrachtgever.
 • Je hebt kennis en ervaring van de methode assetmanagement en kan anderen hierin meenemen.
 • Als Assetbeheerder Civiel stel je de integrale strategische (meerjaren)beheerplannen op en jaarlijkse uitvoeringsprogramma’s en je bent verantwoordelijk voor de jaarbegroting en de beheerbudgetten. Dat doe je in ieder geval voor riolering en wegen in onze gemeente.
 • Je neemt de beheerders binnen het team Stadsbeheer mee en vertaalt met hen beleid en ontwikkelingen op het gebied van o.a. duurzaamheid en biodiversiteit in beheerkaders en strategieën.
 • Je bent het aanspreekpunt voor de teammanager, andere teams en het bestuur en voert inhoudelijke regie op de civiele discipline.
 • Je bent verantwoordelijk voor de beschikbaarheid van betrouwbare en actuele informatie die nodig is voor het beheerproces, zoals een actueel inzicht in aard, omvang, conditie e.d. van het te beheren areaal.
 • Je levert de bouwstenen voor de diverse rapportages uit de planning & control cyclus, schrijft college- en raadsvoorstellen.


Waar ga je dit doen?
Team Stadsbeheer is één van de twaalf teams binnen de gemeente Gorinchem en bestaat uit een beheercluster en een cluster dat het beste te omschrijven is als een klein ingenieursbureau, opgeteld zijn we met 25 collega’s.


Wat verwacht Gemeente Gorinchem van je?

 • Je hebt kennis en ervaring met de principes van assetmanagement.
 • Je overziet het geheel en baseert je ideeën voor de toekomst daarop. Maar je kunt dit ook goed vertalen naar de praktijk van alle dag.
 • Je bent politiek sensitief.
 • Je bent benaderbaar en toont lef.

Wat biedt Gemeente Gorinchem jou?
Gemeente Gorinchem is een team waar loyaliteit naar elkaar en naar de stad een grote rol speelt. De functie is voor 36 uur per week. De overeenkomst zal in eerste instantie voor een jaar zijn. Na dit jaar kan de overeenkomst eventueel worden omgezet in onbepaalde tijd. De functie is gewaardeerd in een schaal 10, uitlopend naar schaal 11 (dit betekent een salaris van maximaal € 5.169,- bruto per maand op basis van 36 uur per week).

Gemeente Gorinchem werkt plaats- en tijdsonafhankelijk en in de komende maanden geldt zeker nog dat je in eerste instantie vanuit huis werkt en alleen naar het stadhuis komt na overleg met de teammanager. Je kunt bij ons 17,05% per maand opbouwen aan extra financiële middelen via ons individueel keuzebudget. Er zijn genoeg mogelijkheden in opleiding en ontwikkeling. Er is een Gorkum academie en een goede pensioenregeling via het ABP pensioenfonds.


Informatie
Voor vragen kun je contact opnemen met Mirjam van de Wijgert, teammanager Stadsbeheer via 06- 500 39769.


Solliciteren
Ben je enthousiast geworden? Stuur dan je brief met motivatie en cv vóór 30 september 2020. De eerste selectiegesprekken vinden plaats in de laatste week van september en/of eerste week van oktober. Een VOG maakt deel uit van het aannamebeleid.

Direct solliciteren kan HIER

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Trefwoorden: assetbeheer, civiel, fulltime, gemeente, assetmanagement, hbo, wo, fulltime, ervaren, Gorinchem, jaarbegroting, beheerbudgetten, beheerplannen

What do you want to do ?
New mail
What do you want to do ?
New mail

Onderwerpen

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies voor Advertenties en Social Media. Bekijk wat wij gebruiken als we de cookie plaatsen op onze cookie statement pagina.

Als je niet wil dat jouw internetgedrag voor deze doeleinden gebruikt wordt, wijzig dan de Cookie-instellingen.

Instellingen aanpassen