Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

Bericht van de Voorzitter

Vrijdag, 18 september 2020 02:18
Beste Leden en Belangstellenden,

In 2004 gooide de NVDO het roer om. Het werd tijd voor een nieuwe koers en daarmee ook verdere groei en meerwaarde voor de leden van onze vereniging, de onderhoudssector en de BV Nederland in het algemeen. Niet zonder succes, want van de ca. 300 leden in 2004 is de organisatie gegroeid naar een kleine 1.800 leden in 2020.

Er is veel energie ingezet om dit in 16 jaar te realiseren. Het verenigingsbureau heeft hier, in samenwerking met veel actieve leden, een essentiële rol in vervuld. Met een eigen vakblad (samen met andere organisaties in en rond ons vakgebied), indrukwekkende kennis- en inspiratie-events, de Maintenance Academy en de organisatie van Euromaintenance in 2021, staat de NVDO helemaal op de kaart.
 
De NVDO wordt gekenmerkt door haar focus op kennis, innovatie en continu verbeteren; dit altijd met een blik vooruit. Dit geldt ook voor onze vereniging zelf. Het is tijd voor een volgende stap vooruit om de vereniging ook de vereniging te laten zijn voor de onderhoud- en assetmanagement professionals van de toekomst en de vereniging relevant te laten zijn en blijven voor actuele maatschappelijke thema’s van nu en straks.

Het bestuur heeft na grondige overwegingen en op basis van adviezen vanuit binnen en buiten de vereniging besloten de volgende stap te gaan zetten en zich hierbij te laten ondersteunen door adviesbureau “Synergie” (www.synergie.nl).

Het bestuur wil, samen met de leden in dit traject, opnieuw opzoek naar het belang van ons bestaan.
· Wat is de (maatschappelijke, klant- en vak-)urgentie en welke oplossingen hebben wij als vereniging te bieden?,
· Hoe kunnen we (ook jonge) professionals inspireren en uitnodigen deel uit te maken van onze vereniging?
· Hoe blijven we onszelf vernieuwen en ontwikkelen en werken vanuit een krachtige ambitie en een concreet plan?
 
Natuurlijk willen wij als bestuur samen met het bureau graag de benodigde tijd aan dit project besteden, maar, we doen het nog veel liever samen met onze leden en met input van onze stakeholders. Daarom is een aanpak ontwikkeld, waarin er op allerlei momenten tijd en ruimte is voor leden en niet leden om hieraan bij te dragen.

Onder leiding van Synergie starten we met visiegesprekken met een selectie van leden, niet-leden en andere stakeholders. Daar gaan zonder twijfel boeiende inzichten uit voort komen. Waarbij we ons vooral willen richten op hetgeen dat wél van waarde is voor onze leden, maar wat zij niet alleen opgelost krijgen. Bij Synergie staat een enthousiast en bevlogen  team voor ons klaar, onder leiding van Janneke Zuidhof.
 
Als illustratie de stappen van het plan van aanpak. Zoals Janneke van Synergie treffend stelde: “dit is ons plan, het zal vast en zeker anders gaan lopen”. We gaan de stappen volgen, maar vooral doen wat nodig is voor groot onderhoud aan onze NVDO. Met behoud van alles dat goed is en een krachtige aanpak op alles dat beter kan en moet.
 

 
We hopen van harte dat iedereen zijn of haar steentje wil bijdragen. Met een constructief kritische blik en met frisse ideeën zal onze NVDO in de toekomst nog sterker op haar benen staan om stappen vooruit te blijven maken.
 
Namens het NVDO bestuur,

Bas Kimpel
Voorzitter
What do you want to do ?
New mail

Belangrijke wijziging voor toestemming voor cookies voor Advertenties en Social Media. Bekijk wat wij gebruiken als we de cookie plaatsen op onze cookie statement pagina.

Als je niet wil dat jouw internetgedrag voor deze doeleinden gebruikt wordt, wijzig dan de Cookie-instellingen.

Instellingen aanpassen