Donderdag 4 december 2025
13.00-17.30 uur
(ontvangst met lunch)
a.s.r. Utrecht
Tijdens het Nationale Asset Management Congres benaderen we actuele thema’s aan de hand van best practices. Daarmee geven we je graag inzicht in de ontwikkelingen binnen Asset Management.
Leerzaam, Interactief en Inspirerend!
Leer van de TOPsprekers tijdens het jaarlijkse Nationaal Asset Management Congres.
Interessant voor
Directie, inkopers, leidinggevenden, Maintenanceprofessionals en iedereen die met Asset Management te maken krijgt.
Prijs NVDO Leden € 145,- excl. BTW
Prijs niet leden € 195,- excl. BTW
Programma
Welkom en inleidende beschouwing met ontwikkelingen in ISO 55000
Nico Groen, NVDO en Executive Consultant bij Mainnovation
Het kantoor van a.s.r.
Iris Oort, Sustainability Manager bij a.s.r. real estate
a.s.r. investeert al meer dan 130 jaar in onder andere vastgoed, infrastructuur en bos- en landbouwgrond met een sterke focus op duurzaamheid. Als programma-manager was Iris verantwoordelijk voor de renovatie van het a.s.r. kantoor, één van ‘s lands grootste kantoorgebouwen. Het gebouw is getransformeerd van een donkere kantoorkolos naar een licht en eigentijds kantoorgebouw met veel groen. Hierbij stonden duurzaamheid, welzijn en ontmoeten centraal. Iris vertelt over het meest duurzaam gerenoveerde kantoor van Nederland.
Asset Management van attracties als basis voor een optimale gastbeleving
Joris Kruijssen, Unit Manager Customer Service Engineering bij Vekoma en Frank Busser, Strategic Project Manager bij de Efteling
Attractieparken onderhouden vaak zelf hun attracties en daar zijn data en vakmanschap voor nodig. Bijvoorbeeld om te kunnen voorspellen wanneer onderhoud precies nodig is. Maar, hoe organiseer je dat in de keten? Dat vraagt om eigenaarschap, slimme systemen en gebundelde kennis. Rob en Frank leggen uit hoe je die stap in de praktijk kan nemen en benadrukken hoe belangrijk het is dat samen met partners te doen.
RONDLEIDING a.s.r. en pauze
Data als fundering voor de toekomst
Sander van Ruijven, Manager Digitalisering en Informatievoorziening bij Vialis
In de complexe wereld van infrastructuurbeheer wordt (data gedreven) Asset Management steeds belangrijker. Vialis heeft, in samenwerking met VolkerWessels, een innovatieve aanpak ontwikkeld op dit gebied. Een framework dat data gedurende de volledige levens-cyclus van assets benut om onderhoud en beheer efficiënter en duurzamer te maken. Sander vertelt over de essentie en ambitie achter dit framework.
Dienstverlening naar een hoger niveau tillen
Lennart Vermeulen, Team Manager Installatie- en Leidingbeheer bij PWN
PWN is als eerste drinkwaterbedrijf in Nederland gecertificeerd. Met deze internationaal erkende NEN-ISO55001 certificering heeft PWN haar inspanningen en deskundigheid op het gebied van Asset Management aantoonbaar gemaakt. Leer van Lennart hoe PWN Asset Management heeft ingericht en wat werken met dat gedachtegoed heeft gebracht, maar vooral wat het betekent om Asset Management continue te blijven verbeteren.
Afsluitende Netwerkborrel