NVDO Jongerenboard en Sectie Infra organiseren op dinsdag 10 oktober in het Nationaal Baggermuesum te Sliedrecht de unieke een eenmalige TOPbijeenkomst!
De sector infra staat voor grote en dure uitdagingen, zoals uitstootvrij(er) werken, veiligheid en digitalisering. Het is dan ook niet voor niks dat de trend ‘behoefte aan ICT-systemen’ in het NVDO-Onderhoudskompas op de eerste plek staat voor deze sector.
De afgelopen jaren zijn de mogelijkheden die ICT systemen bieden toegenomen. De mogelijkheden variëren van kostenreductie door het automatiseren van handmatig werk, tot de toenemende behoefte aan additionele data. Ook procesoptimalisatie, het verkorten van doorlooptijden en het versnellen van informatievoorziening zijn mogelijkheden die worden gecreëerd door ICT systemen. Allemaal belangrijke ontwikkelingen voor het digitaliseren van de sector!
Leer tijdens deze bijzondere middag van ProRail, NS en Vialis!
Programma (13.30-17.00 uur)
Ontvangst en registratie
Onderhoud met digitaal Asset Management
Anton Lamper, Instandhoudingsspecialist en Asset Strategie en Thymo van den Brug, Manager Vernieuwing bij Asset Ontwikkeling & Informatie, ProRail
Binnen ProRail wordt veelvuldig en steeds vaker gebruikgemaakt van data ter ondersteuning van het onderhoudsproces. Naast aansprekende ontwikkelingen en een mix van wat al structureel wordt toegepast en enkele recente innovaties, zal ook de wijze waarop ProRail de uitvoering van het onderhoudsproces heeft georganiseerd worden toegelicht.
Netwerkpauze en moment om de tentoonstelling in het museum te bewonderen
Data gedreven Asset Management binnen Infra
Marco de Jong, Manager Ontwerp & Engineering, Vialis
Hoe creëren, genereren en gebruiken we data tijdens de gehele asset lifecycle van een object of systeem om goede voorspellingen te kunnen doen over de prestaties van assets? Dit bespreken we samen met de laatste ontwikkelingen binnen infra, zoals Digital Twin, informatie modelering, sensoring en de toepassing van NEN2660.
Toepassingen van sensor data binnen het onderhoudsdomein van NS
Klaas Brinkman, Product Owner Real Time Monitoring Analytics, NS
Hoe kan sensordata gebruikt worden en wat zijn de toepassingen tijdens herstellingen, onderhoud en service? NS praten ons bij over de mogelijkheden en de doelen die tijdens onderhoud centraal staan.
Afsluitende Netwerkborrel
Nationaal Baggermuesum
In het prachtige historisch pand aan de Molendijk in Sliedrecht is het wereldwijde unieke museum te vinden dat gelegenheid biedt om kennis te maken met het heden en het verleden van de baggerindustrie in de bakermat Sliedrecht.
*Deelname is gratis en iedereen is welkom, we kunnen 35 professionals een deelname plek geven
Indien je niet aanwezig bent zonder afmelding vooraf, brengen wij no-show kosten van €75,- in rekening