Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

Bouwkundig Onderhoud

De NVDO is niet verantwoordelijk voor de gegevens op deze lijst. Deze is samengesteld op basis van de gegevens die verstrekt zijn bij het afleggen van het examen.

Tip: via Ctrl F komt er een handig zoekscherm te voorschijn.

Terug naar Register NVDO Gediplomeerde Inspecteurs Conditiemeting

Geslaagden 2015/2016
Dhr. M.B. de Blok
Grontmij Nederland BV
Te: Groningen
Telefoon: 088 8115111
Email: martijn.deblok@grontmij.nl

Dhr. R. Bos
Nibag Groep BV
Te: Hengelo
Telefoon: 088 9600900
Email: r.bos@nibag.nl

Dhr. R.A. van Dijk
Helix Advies
Te: Gouda
Telefoon: 018 2682349
Email: rvandijk@helix.nl

Dhr. B.H.J. le Granse
Brabant Water NV
Te: 's-Hertogenbosch
Telefoon: 073 6838888
Email: bjorn.le.granse@brabantwater.nl

Dhr. T.J.M. Grootte Bromhaar
Nibag Groep BV
Te: Hengelo
Telefoon: 088 9600900
Email: t.g.bromhaar@nibag.nl

Dhr. B.L.C. Grubert
Woonwijze
Te: Vught
Telefoon: 073 6562382
Email: b.grubert@woonwijze.nl

Dhr. M. Kooiker
K3H Advies BV
Te: Nieuwleusen
Telefoon: 052 9480860
Email: mkooiker@k3hadvies.nl

Dhr. J.W. Nieuwenhuijse
Tata Steel
Te: IJmuiden
Telefoon: 025 1499111
Email: ko.nieuwenhuijse@tatasteel.com

Dhr. M.W. Schaberg
BAM Accommodatie Asset Management
Te: Bunnik
Telefoon: 030 6598988
Email: marijn.schaberg@bam.nl

Dhr. D.S. van der Vegt
GVB
Te: Amsterdam
Telefoon: 020 4606060
Email: diederick.vandervegt@gvb.nl

Dhr. G.M. Versluis
Grontmij Nederland BV
Te: Groningen
Telefoon: 088 8115111
Email: marien.versluis@grontmij.nl

Dhr. Th.H. van der Vinne
GVB
Te: Amsterdam
Telefoon: 020 4606060
Email: dirk.vandervinne@gvb.nl

Dhr. J.E.M. Woolderink
Dion Vastgoed Support
Te: Hardenberg
Telefoon: 052 3208228
Email: mark.jan.woolderink@dion.nl

Geslaagden 2013/2014
Dhr W.J. Bakker
Draaijer + Partner
Te: Utrecht
Telefoon: 030 6592333
Email: w.bakker@draaijerpartners.nl

Dhr A.A. Haisma (Anne)
Bouwgroep Dijkstra Draisma
Te: Bolsward
Telefoon: 0515 334000
Email: a.haisma@bgdd.nl

Dhr F. van den Ham (Frits)
Stichting Kwintes
Te: Zeist
Telefoon: 030 6956173
Email: f.ham@kwintes.nl

Dhr H. Oosterveld (Henk)
Gemeente Groningen
Te: Groningen
Telefoon: 050 3676213
Email: henk.oosterveld@groningen.nl

Dhr R.A. Wassenaar (Rene)
Rewa Bouwburo B.V.
Te: Lisse
Telefoon: 0252 421073
Email: bouwburorewa@zonnet.nl

Mevrouw A.C. Nikkels (Anneke)
Helix Advies
Te: Gouda
Telefoon: 0182 682349
Email: anikkels@helixadvies.nl

Geslaagden 2012

Dhr. Degen, E.G.S. (Wouter)
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024 6413135
Email: wouter.degen@planon-bm.com

Dhr. Lips, R. (Remco)
Raderadvies
Te: Vugt
Telefoon: 073 6230482
Email: r.lips@raderadvies.nl

Dhr. Malestein, R.W. (Ronald)
Draaijer + Partners
Te: Bunnik

Telefoon: 030 6592333     

Email: r.malestein@draaijerpartners.nl

 


Dhr. Mandemaker, F.M. (Frank)
C1000 Vastgoed B.V.
Te: Amersfoort
Telefoon: 033 04533585   

Email: frank.mandemaker@c1000.nl  


Dhr. Mulder, K.S. (Tim)
De Alliantie – Eemvallei

Te: Amersfoort
Telefoon: 033 4765462   
Email: timulder@de-alliantie.nl

 


Dhr. Staal, A.M.M. (Marc)
BAM Woningbouw Noord
Te: Drachten     

Telefoon: 0512 368800         

Email: m.staal@bamwoningbouw.nl

 


Dhr. Verstegen, G. (Giel)
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024 6413135  

Email: giel.verstegen@planon-bm.com      

 


Mevr. Veen, A. van
ARCADIS
Te: Bergen op Zoom 
Telefoon: 015-3617600      

Email: j.vanveen@arcadis.nl

 


Dhr. Welle, J.W. (Jan)
C1000 Vastgoed B.V.
Te: Amersfoort
Telefoon: 033 04533585   

Email: jan.welle@c1000.nl     

 


Dhr. Wely, A.L. van (Archy)
Gemeente Amsterdam
Te: Amsterdam
Telefoon: 020 5565000      

Email: a.van.wely@amsterdam.nl

 


Dhr. Westrik, M.C.

Westrik Bouwbegeleiding

Te: Amsterdam

Telefoon: 06 17072150

Email: mcwestrik@planet.nl  

___________________________________________

Geslaagden 2011

Abelen, L.A.H.
Abelen Bouwadvies en Expertise
Te: Erp
Telefoon: 0413 211567
Email: labelen@planet.nl

Achterbosch, F.G.
Woning Corporatie Domijn
Te: Enschede
Tel: 088 1116500
Mobiel: -
Email: f.achterbosch@domijn.nl

Boesenach, M.

Arcadis

Te: Bodegraven

Telefoon: 0172 631414

Mobiel: 06 46153213

Email: m.boesenach@arcadis.nl

Derks, W.T.M.
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024 6413135
Mobiel: 06 51802906
Email: willie.derks@planon-bm.com

Doornbos, S.
S. Doornbos Beheer BV
Te: Woudrichem
Telefoon: 0183 307331
Mobiel: 06 53153134
Email: sikkodoornbos@zonnet.nl

Dussen, M.G.J.
MSD
Te: Oss
Telefoon: 0412 662646
Mobiel: -
Email: mark.vanderdussen@merck.com

Fasel, B.
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024 6413155
Mobiel: 06 10102675
Email: Bo.Fasel@planon-bm.com

Hertom, R.W.C.J. van
Cosource
Te: Best
Telefoon: 0499 379092
Mobiel: 06 31691349
Email: r.vanhertom@cosource.nl

Hoegee, L
ARCADIS
Bodegraven
l.hoegee@arcadis.nl
015-3617600

Hoek, van der, J.L.
Grontmij
Te: Houten
Telefoon: 030 6344612
Mobiel: 06 30026618
Email: jacco.vanderhoek@grontmij.nl

Hout, R.L.F.P. van
Dienstvastgoed Directie Zuid
Te: Uden
Telefoon: 0413 278744
Mobiel: 06 12193430
Email: RLFP.v.Hout@mindef.nl

Kramer, W.
WKBA
Te: Mantgum
Telefoon: 058 8506364
Mobiel: 0631990937
Email: info@wkba.nl

Limpens, R.
Bremen Bouwadviseurs b.v.
Te: Heerlen
Telefoon: 045 5713939
Mobiel: 06 51976659
Email: roger.limpens@bremenba.nl

Linde, ter, J.
Woning Corporatie Domijn
Te: Enschede
Telefoon: 088 2116505
Mobiel: 06 10779892
Email: j.terlinde@domijn.nl

Neut, P.M. van der
Ingenieursburo IOB
Te: Hellevoetsluis
Telefoon: 0181 318122
Mobiel: 06 53482361
Email: p.v.d.neut@iob.nl

Nijkamp, M.
NIBAG
Te: Hengelo
Telefoon: 088 9600900
Mobiel: 06 29581648
Email: m.nijkamp@nibag.nl


Rusman, S.

Arcadis

Te Bodegraven

Telefoon: 0172 631414

Mobiel: -

Email:s.rusman@arcadis.nl

Saathof, E.J.H.J.
Universiteit Twente
Te: Enschede
Telefoon: 053 4896877
Mobiel: 06 22806355
Email: e.j.h.j.saathof@utwente.nl

Schoenmakers, J.F.
VH Engineering
Te: Oirschot
Telefoon: 0499 320070
Mobiel: -
Email: jfs@vh-engineering.nl

Tijnagel, P.K.
NV Nuon Warmte
Te: Amsterdam
Mobiel: 06 51623197
Email: peter.tijnagel@nuon.com

Veen, D.J. van
Lindhorst Huisvestingsadviseurs bv
Te: Hoogeveen
Telefoon: 0528 234518
Mobiel: 06 50240686
Email: jvanveen@lindhorst.nl

____________________________________________

Geslaagden 2010

Alberts, M.V.
Concept Engineering
Te: Vaassen
Telefoon: 0578 560407
Mobiel: 06 13242752
Email: marc.alberts@conceptengineering.nl

Berg, J.P. van den
Nederlandse Vastgoed Inspectie
Te: Elp
Telefoon: 0593-346393
Mobiel: 06-51598752
Email: info@vastgoedinspectie.nl

Blokker, A.N.J.
Scope Bouwmanagement b.v.
Te: Almere
Telefoon: 036 5467611
Mobiel: 06 48940141
Email: a.blokker@scopebm.nl

Bosma, J.M.R.
Pré Wonen
Te: Haarlem
Telefoon: 023-5410410
Mobiel: -
Email: jorgenbosma@prewonen.nl

Cleef, B.M. van
Arcadis
Te: Delft
Telefoon: 015-3617600
Mobiel: 06 15309006
Email: b.vancleef@arcadis.nl

Ditewig, J.
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024-6413135
Mobiel: 06 29357654
Email: john.ditewig@planon-bm.com

Duin, W.J. van
W.J. van Duin B&A
Te: Schagen
Telefoon: -
Mobiel: 06 22198993
Email: info@wjvanduin.nl

Duinen, J.J. van
Grontmij Nederland
Te: Haren
Telefoon: 050 5334455
Mobiel: -
Email: Johannes.Duinenvan@grontmij.nl

Egberink, A.G.J.
NIBAG BV
Te: Oldenzaal
Telefoon: 0541-585858
Mobiel: -
Email: a.egberink@nibag.nl

Gils, W.W.H.L.
Gemeente Breda
Te: Breda
Telefoon: 076-5293938
Mobiel: 06 51521023
Email: wwhl.van.gils@breda.nl

Heida, H.W.
Grontmij Nederland
Te: Haren
Telefoon: 050-5353000
Mobiel: -
Email: henry.heida@grontmij.nl

Hendriks, J.G.
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024-6413135
Mobiel: 06 20744808
Email: jim.hendriks@planon-bm.com

Hoogerbrugge, G.
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024-6413135
Mobiel: -
Email: gerrit.hoogerbrugge@planon-bm.com

Kapper, M.
Schiphol Real Estate
Te: Schiphol
Telefoon: 020-6014304
Mobiel: -
Email: m.kapper@planet.nl

Klaassen, J.
Grontmij Nederland
Te: Haren
Telefoon: 050 5334455
Mobiel: 06 12141031
Email: jeroen.klaassen@grontmij.nl

Kleeven, J.P.J.M.
Gemeente Nijmegen
Te: Nijmegen
Telefoon: 024 3293245
Mobiel: 06 22809062
Email: j.kleeven@nijmegen.nl

Kuhl, H.A.
USG Innotiv
Te: Meppel
Telefoon: 0591 349094
Mobiel: 06
Email: kuhly@hotmail.com

Laak, P. ter
Ingenieursbureau Oranjewoud BV
Te: Deventer
Telefoon: 0570 679471
Mobiel: 06 51311475
Email: peter.terlaak@oranjewoud.nl

Leusden, M. van
Helix Advies
Te: Gouda
Telefoon: 0182 682349
Mobiel: 06 22550853
E-mail: mvanleusden@helixadvies.nl

Lo, K.M. mw.
Pré Wonen
Te: Haarlem
Telefoon: 023-5410410
Mobiel: -
Email: amylo@prewonen.nl

Meer, S.J. van der
ING
Te: Leeuwarden
Telefoon: -
Mobiel: 06 52316458
Email: sjoerd.van.der.meer@mail.ing.nl

Meijerink, J.
Dion Hardenberg B.V.
Te: Hardenberg
Telefoon: 0523-288643
Mobiel: 06-10900889
Email: jan.meijerink@dion.nl

Mulder, R.S.
Heijmans Servicebouw
Te: Drachten
Telefoon: 0512 583180
Mobiel: 06 46046834
Email: rmulder@heijmans.nl

Munneke, P.M.W.
Prevotech Vastgoed Management B.V.
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4614196
Mobiel: 06-53642821
Email: kantoor@prevotech.nl

Nieuwenhuis, J.G.J.
Concreet Betonherstel B.V.
Te: Vaassen
Telefoon: 0578 570030
Mobiel: -
Email: j.nieuwenhuis@concreetbetonherstel.nl

Saathof, J.D.
Quadrance
Te: Deventer
Telefoon: 0570 626682
Mobiel: 06 10630433
Email: a.saathof@quadrance.nl

Schepper, R.G. de
Gemeente Zoetermeer
Te: Zoetermeer
Telefoon: 079 3468637
Mobiel: 0615269973
Email: rondeschepper@zonnet.nl

Scheutjens, L.J.H.
VS Building Care
Te: Tilburg
Telefoon: 013 5425517
Mobiel: 06 51290930
Email: leo@vsbuildingcare.nl

Schreuder, B.
RPS Kraan
Te: Rotterdam
Telefoon: 010-2866100
Mobiel: 06 23295840
Email: bart.schreuder@rps.nl

Steltenpöhl, M.J.W.
DHV B.V.
Te: Eindhoven
Telefoon: 040 2593700
Mobiel: 06 10461382
Email: michiel.steltenpohl@dhv.com

Teunissen, T.A.G.
Planon Building Management
Te: Nijmegen
Telefoon: 024 6413135
Mobiel: -
Email: tom.teunissen@planon-bm.com

Wegkamp, J.
Wegkamp Vastgoed Beheer
Te: Apeldoorn
Telefoon: 055 3018770
Mobiel: 06 27025200
Email: info@wvb-vastgoedbeheer.nl

Wissen, D.J.C.
Gemeente Zoetermeer
Te: Zoetermeer
Telefoon: 079 3468637’
Mobiel: 06 15269985
Email: d.van.wissen@zoetermeer.nl

Yntema, H.F.
Royal Haskoning
Te: Hoofddorp
Telefoon: 023 5612971
Mobiel: 06 23810950
Email: h.yntema@royalhaskoning.com

____________________________________________

Register NVDO Gediplomeerde Inspecteurs Conditiemeting

Er wordt onderscheid gemaakt in: -geslaagden Conditiemeting -geslaagden Conditiemeting met aanvulling BOEI

Lees verder
Deze website maakt gebruikt van cookies. Meer informatie hierover vindt u op ons cookiebeleid. Sluiten