Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

Elektrotechnische Installaties

De NVDO is niet verantwoordelijk voor de gegevens op deze lijst. Deze is samengesteld op basis van de gegevens die verstrekt zijn bij het afleggen van het examen.

Tip: via Ctrl F komt er een handig zoekscherm te voorschijn.

Terug naar Register NVDO Gediplomeerde Inspecteurs Conditiemeting

Geslaagden 2010

M.C. van der Leer
Gouweloos Elektrotechniek B.V.
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4612525
Mobiel: 06-51524044
E-mail: mc.vdr.leer@gouweloos.nl

J.C. van der Meer
BAM Techniek B.V.
Te: BUNNIK
Mobiel: 06-23013671
E-mail: sander.vander.meer@bamtechniek.nl

R.Reijers
Cofely Oost bv
Te: ARNHEM
Telefoon: 026-3763800
Mobiel: 06-51223897
E-mail: rene.reijers@cofely-gdfsuez.nl

M.W. van Schuppen
Cofely Oost bv
Te: ARNHEM
Telefoon: 026-3763800
Mobiel: 06-53252593
E-mail: marco.van.schuppen@cofely-gdfsuez.nl

____________________________________________

Geslaagd in 2009

E. van Batenburg
HE Adviseurs
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4116125
E-mail: evanbatenburg@he-adviseurs.nl

P. Cramer
Croon Elektrotechniek BV
Te: AMSTERDAM Z-O
Telefoon: 020-5670780
Mobiel: 06-51413450
E-mail: pcramer@croon.nl

R. van den Dool
Dienst Vastgoed Defensie, Directie Zuid
Te: TILBURG
Telefoon: 013-5117800
E-mail: r.vd.dool@mindef.nl

H.H.W.T. Hendriks
VH Engineering bv
Te: CAPELLE A/D IJSSEL
Telefoon: 010-264099
Mobiel: 06-21837203
E-mail: hhx@vh-engineering.nl

G.A.M. Hexspoor
Technikeur Inspectie BV
Te: WORMER
Telefoon: 075-6422866
Mobiel: 06-51816011
E-mail: b.hexspoor@hetnet.nl

M.S. van Mil
Van Der Linden Groep B.V.
Te: VEGHEL
Telefoon: 0413-384444
Mobiel: 06-51075588
E-mail: mvmil@vdlg.nl

A. Mozes
Dienst Vastgoed Defensie, Directie Noord
Te: ZWOLLE
Telefoon: 038-4572370
Mobiel: 06-51419630
E-mail: a.mozes@mindef.nl

S.P.J. van Son
HVL Eindhoven
Te: EINDHOVEN
Telefoon: 040-2929555
Mobiel: 06-53759289
E-mail: s.p.j.van.son@hvl.nl

F.J. van der Ven
HVL Eindhoven
Te: EINDHOVEN
Telefoon: 040-2929560
Mobiel: 06-53231734
E-mail: f.j.van.der.ven@hvl.nl

____________________________________________

Geslaagd in 2008

C. Both
Smits van Burgst BV
Te: ZOETERMEER
Telefoon: 079-3427147
Mobiel: 06-51960512
Email: both@smitsvanburgst.nl

H.W.G. van Casteren
HVL Eindhoven
Te: EINDHOVEN
Telefoon: 040-2929555
Mobiel: 06-29075241
Email: h.w.g.van.casteren@hvl.nl

L.I.M. Delbressine
COFELY ZUIDOOST BV
Te: MAASTRICHT AIRPORT
Telefoon: 043-3675000
Mobiel: 06-20549353
Email: Bert.Delbressine@cofely-gdfsuez.nl

F. Egelie
Valstar Simonis BV
Te: APELDOORN
Telefoon: 055-5263777
Email: fe@valstar-simonis.nl

F.R. Huijmans
TRAJECT Vastgoed Advies Groep B.V.
Te: ZEVENAAR
Telefoon: 0316-296111
Email: fhuijmans@traject.com

A.J.M. Jung
COFELY ZUIDWEST BV
Te: TERNEUZEN
Telefoon: 0168-384150
Mobiel: 06 53587902
Email: Austin.Jung@cofely-gdfsuez.nl

J.A.A. Meijers
SPIE Building Systems
Te: MAASTRICHT
Telefoon: 043-6049400
Email: j.meijers@spie.com

M. Sneek
Cofely NOORDWEST BV
Te: ZAANDAM
Telefoon: 075-6127644
Mobiel: 06-53649605
Email: marcel.sneek@cofely-gdfsuez.nl

B.K. Westerhuis
COFELY NOORD BV
Te: DELFZIJL
Telefoon: 0596-637100
Mobiel: 06-53839727
Email: Bareld.westerhuis@cofely-gdfsuez.nl

____________________________________________

Geslaagd in 2007

A. Alagic
Grontmij Technical Management
Te: AMERSFOORT
Telefoon: 033-4511411
Email: amel.alagic@grontmij.nl

T.R.P. Berghuis
Facilitair Bedrijf Amsterdam
Te: AMSTERDAM
Telefoon: 020-5522313
Mobiel: 06-22100975
Email: tberghuis@fba.amsterdam.nl

B.T.E. Bremer
SafeConsult BV
Te: TIEL
Telefoon: 0344-645667
Mobiel: 06-20688566
Email: bbremer@safeconsult.nl

P.E. Groenewold
Grontmij Nederland BV
Te: HAREN
Telefoon: 050-5334455
Email: piet.groenewold@grontmij.nl

G.C. Klip
KPN OVN Technische Gebouwen
Te: UTRECHT
Telefoon: 040-2993304
Mobiel: 06-51540659
Email: bert.klip@kpn.com

R. Koelewijn
KPN OVN Technische Gebouwen
Te: UTRECHT
Telefoon: 030-2553805
Mobiel: 06-51272349
Email: r.koelewijn@kpn.com

Ing. A. Schrijver
Dijkoraad Groep BV
Te: DEVENTER
Telefoon: 0570-519555
Mobiel: 06-22923903
Email: arnold.schrijver@dijkoraad.nl
____________________________________________

Geslaagd in 2006

E.J. Aalbers
Grontmij Nederland BV
Te: HOUTEN
Telefoon: 030-6344700
Email: egbert.aalbers@grontmij.nl

M.C. Buitenhek
Grontmij Technical Management
Te: RIJSWIJK
Telefoon: 070-3369336
Email: martin.buitenhek@grontmijTM.nl

W. de Graaf
Croon Elektrotechniek BV
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4483885
Email: wgraaf@croon.nl

P.A.J. Landers
Sweegers & De Bruijn BV
Te: 'S-HERTOGENBOSCH
Email: peter52625@msn.com

J.J.H. Robins
Kropman BV
Te: NIJMEGEN
Email: jjh.robins@kropman.nl

Ing. V. van Ruissen
Grontmij Nederland BV
Te: HOUTEN
Telefoon: 030-6344670
Email: conrad.vanruissen@grontmij.nl

T.A.M. de Vette
HE Adviseurs
Te: ROTTERDAM
Email: tamdevette@he-adviseurs.nl

Ing. D.G.C.M. Voermans
Grontmij Nederland BV
Te: ROOSENDAAL
Telefoon: 0165-575859
Email: cees.denheijer@grontmij.nl
__________________________________________

Geslaagd in 2005

Ing. E. Eenkhoorn
Samenwerkende Adviseurs Nederland BV
Te: KLARENBEEK
Telefoon: 055-3012390
Email: egberteenkhoor@hotmail.com

M.J.Th. Geurts
Croon Elektrotechniek B.V.
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4483885
Email: mjtgeu@croon.nl

Ing. G.J.E.J. Havikhorst
Croon Elektrotechniek B.V.
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4483885
Email: gjejha@croon.nl

J.A.A. Hoogland
Grontmij Technical Management
Te: AMERSFOORT
Telefoon: 033-4511462
Email: hans.hoogland@grontmijtm.nl

A.J. Kraijo
Croon Elektrotechniek B.V.
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4483885
Email: ajkrai@croon.nl

____________________________________________

Geslaagd in 2004

S.J. van Abbema
Adviesbureau Sijperda Hardy
Te: IJLST
Telefoon: 0515-429789
Email: sjvabbema@sijperda-hardy.nl

Ing. B.R. van Herwaarden
Fa. Groenewegen
Te: GOUDA
Telefoon: 0182-522316
Email: bram@giba.nl

P.F. Hoogendijk
Alewijnse Delft BV
Te: DELFT
Telefoon: 015-2684000
Email: p.hoogendijk@alewijnse.nl

D. de Jong
Deerns Raadgevende Ingenieurs BV
Te: RIJSWIJK
Telefoon: 070-3957500
Email: d.de.jong@deerns.nl

O. Letschert, bc
WorkSphere BV
Te: MAARSSEN
Telefoon: 0346-588888
Email: olaf.letschert@stork.com

Ir. D. Soute
Valstar Simonis BV
Te: RIJSWIJK
Telefoon: 070-3072271
Email: d.soute@valstar-simonis.nl

Ing. G. te Velde
Rijksuniversiteit Groningen
Te: GRONINGEN
Telefoon: 050-3635101
Email: g.j.te.velde@ufb.rug.nl

A.V. Vonk
Paleis van Justitie Fac. Bedrijf
Te: ARNHEM
Telefoon: 026-3592924
Email: a.vonk@arnarn.drp.minjus.nl

____________________________________________

Geslaagd in 2003

C.F. Cappon
Adviesbureau Cappon
Te: GOUDA
Telefoon: 0182-327880

H.T.B. Visser
Rijksgebouwendienst
Te: DEN HAAG
Telefoon: 070-3411300

____________________________________________

Geslaagd in 2002

J. Beker
Techniplan Adviseurs BV
Te: ROTTERDAM
Telefoon: 010-4562311

Ing. R. Bernaert
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

J.S. Bierma
Amsterdam Airport Schiphol
Te: SCHIPHOL
Telefoon: 020-6012863

R.H.G.M. Daams
Van der Linden Groep BV
Te: EINDHOVEN
Telefoon: 040-7502222
Email: r.daams@onsneteindhoven.nl

Ing. C. Heitink
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

M. Lemmens
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

L.J. Lievense
Safetyspec
Te: KRABBENDIJKE
Telefoon: 0113-504220

Ing. J.P. Plaisier
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

Ing. A. Rahmouni
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

Ing. M. Rodenburg
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

Ing. W. Schimmel
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

Ing. H.W.L.M. Wertmuller
Rijksgebouwendienst
Te: SCHIEDAM
Telefoon: 010-4461262

____________________________________________

Geslaagd in 2001

M.J. Bruns
Grontmij Technical Management
Te: AMERSFOORT
Telefoon: 033-4511411

D. van Garderen
WorkSphere BV
Te: MAARSSEN
Telefoon: 033-4511411

____________________________________________

Geslaagd in 1997

Ing. R. Bosch
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6061919

J. Dijkstra
Hoogeveen Groep
Te: BOLSWARD
Telefoon: 0515-578478

L. van Goeverden
Dienst Vastgoed Defensie
Te: LEIDEN
Telefoon: 071-5359135

J.P.W. Groenendijk
Robert Bosch B.V.
Te: Hoevelaken
Telefoon: 033-2479204
Mobiel: 06-15041101
E-mail: willem.groenendijk@nl.bosch.com

Ing. J.P. Hommersen
Amsterdam Airport Schiphol
Te: SCHIPHOL
Telefoon: 020-6012185

G.A. Jansen
Nagtglas Versteeg Inspecties BV
Te: NIEUWEGEIN
Telefoon: 030-6062814

C.G. Kleinveld
Grontmij Technical Management
Te: AMERSFOORT
Telefoon: 033-4511411

E. Kremer
Grontmij Technical Management
Te: AMERSFOORT
Telefoon: 033-4511411

P. Schouten
Dienst Vastgoed Defensie
Te: LEIDEN
Telefoon: 071-5169233

G. de Vries
Evenhuis Inspectie- en Adviesbureau'
te: WOUDRICHEM
telefoon: 0183 - 600690
Mobiel: 06-42965287
Email: info@evenhuisadvies.nl

Register NVDO Gediplomeerde Inspecteurs Conditiemeting

Er wordt onderscheid gemaakt in: -geslaagden Conditiemeting -geslaagden Conditiemeting met aanvulling BOEI

Lees verder
Deze website maakt gebruikt van cookies. Meer informatie hierover vindt u op ons cookiebeleid. Sluiten