Bekijk desktop versie

 4856

Wie zijn wij?

Wie zijn wij?De Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) is dé toonaangevende brancheorganisatie die middels belangenbehartiging, kennisoverdracht en netwerken ondersteuning biedt aan bedrijven en personen die bij de besluitvorming op het gebied van Beheer en Onderhoud/Asset Management betrokken zijn en daarmee de Nederlandse...

Lees verder

Werktuigbouwkundig Onderhoud

De NVDO is niet verantwoordelijk voor de gegevens op deze lijst. Deze is samengesteld op basis van de gegevens die verstrekt zijn bij het afleggen van het examen.

Tip: via Ctrl F komt er een handig zoekscherm te voorschijn.

Terug naar Register NVDO Gediplomeerde Inspecteurs Conditiemeting

Geslaagden 2013-2014

Dhr H. Aarts (Harry)
Van Galen Service en Onderhoud Rotterdam B.V.
Te: Rotterdam
Telefoon: 010 4878800
Email: h
.aarts@vangalen.com

Dhr H. Hiemstra (Hoite)
Pranger-Rosier Installaties BV
Te: Dokkum
Telefoon: 0519 228500
Email:
hoite.hiemstra@pranger-rosier.nl

Dhr. D.W. Steensma (Dick)
Van Galen Service en Onderhoud Rotterdam B.V.
Te: Rotterdam
Telefoon: 010 4878800
Email:
d.steensma@vangalen.com

Dhr J.G.M. Steijaert (Erwin)
Heijmans Nederland B.V.
Te: Rosmalen
Telefoon: 073 5436100
Email:
esteijaert@heijmans.nl

Dhr A. Venema (Albert)
Geas Energiewacht
Te: Enschede
Telefoon: 053 8528521
Email:
venema@geas.nl


Geslaagden 2012


Barneveld, J. van
Strukton WorkSphere
Te: Son
Telefoon: 040 2825530
Email: justin.vanbarneveld@strukton.com

Gebauer, J.
Cofely Nederland NV
Te: Bunnik
Telefoon: 030 6569400
Email: jurgen.gebauer@cofely-gdfsuez.nl

Hoogendoorn, G.J.
DWA installatie- en energieadvies
Te: Bodegraven
Telefoon: 088 1635300
Email: geertjan.hoogendoorn@dwa.nl

Jong, M. de
ProScan B.V.
Te: Amersfoort
Telefoon: 033 4506220
Email: m.dejong@proscan.nl

Ramakers, R.N.G.
Universiteit Twente
Te: Enschede
Telefoon: 074 3842003
Email: r.n.g.ramakers@utwente.nl

__________________________________________

Geslaagden 2011

Arts, T.G.A.M.

Artess-ABI
Te: Groesbeek
Mobiel: 06 82071892
Email: tom.arts@artess-abi.nl

Backer, P.
Bureau Veritas
Te: Amersfoort
Telefoon: 088 4505500
Mobiel: -
Email: piet.backer@nl.bureauveritas.com

Batenburg, E.

HE Adviseurs

Te: Rotterdam

Telefoon: 010 4116125

Mobiel: 06 11035901

Email: evanbatenburg@he-adviseurs.nl

Bosland, J.
Unica Technisch Beheer b.v.
Te: Hoevelaken
Telefoon: 033 2478095
Mobiel: 06 22786754
Email: jbosland@unica.nl

Botter, A.R.

Cofely

Te: Bunnik

Telefoon: 030 6569421

Mobiel: 06 52356538

Email: freddy.botter@cofely-gdfsuez.nl

Bremer, B.T.E.
Brivas
Te: Duiven
Telefoon: 0316 847044
Mobiel: 06 20688566
Email: brian@brivas.nl

Brouwers, O.J.
Strukton Worksphere
Te: Eindhoven
Telefoon: 040 2825530
Email: oscar.brouwers@strukton.com

Geistdorfer, A.B.E.
Geistdorfer Maintenance Control
Te: Lelystad
Telefoon: 0320 242666
Mobiel: 06 53199708
Email: fred@geisnet.nl

Goossens, W.H.
Cofely Zuidoost BV
Te: Maastricht-Airport
Telefoon: 043 3675000
Mobiel: 06 51787616
Email: wim.goossens@cofely-gdfsuez.nl

Gram, G.H.W.
Safe Consult
Te: Tiel
Telefoon: 0344 645686
Mobiel: 06 51515463
Email: ggram@safeconsult.nl


Grolleman, G.J.

Wageningen UR

Te: Wageningen

Telefoon: 0317 480720

Email: gert.grolleman@wur.nl


Harn, G.T.

BAM Techniek

Te: Veenendaal

Telefoon: 0318 546060

Mobiel: 06 54223535

Email: bernie.van.harn@bamtechniek.nl


Hoegee, L.

Arcadis

Te: Bodegraven

Telefoon: 0172 631414

Mobiel: -

Email: l.hoegee@arcadis.nl

Hoeksma, N.

Kropman Installatietechniek BV
Te: Assen

Telefoon: 088 3344000

Mobiel: 06 50647437
Email: nico.hoeksma@kropman.nl

Noortwijk, F.W. van
Safe Consult
Te: Tiel
Telefoon: 0344 645667
Mobiel: 06 20688494
Email: fvnoortwijk@safeconsult.nl

Ruijs, P.M.
Wolter & Dros
Te: ‘s-Hertogenbosch
Telefoon: 073 6339339
Mobiel: 06 51221501
Email: p.m.ruijs@wolterendros.nl

Schoenmakers, N.
Unica Installatietechniek bv
Te: Oosterhout
Telefoon: 0162 468433
Mobiel: 06 53295261
Email: nschoenmakers@unica.nl

Segboer, H.H.C.M.

Nelissen ingenieursbureau B.V.

Te: Eindhoven

Telefoon: 040 2484656

Mobiel: 06 20505029

Email: h.segboer@nelissenbv.nl


Tigelaar, J.

AAG

Te: ’s-Hertogenbosch

Telefoon: 073 6409726

Mobiel: 06 22488834

Email: j.tigelaar@aag.nl


Veldboer, J.

Strukton Worksphere

Te: Eindhoven

Telefoon: 040 2825530

Mobiel: 06 10459942

Email: janneke.veldboer@strukton.com

Vlaardingen, P. van
Strukton Worksphere
Te: Son
Telefoon: 040 2825200
Mobiel: 06 55738286
Email: pieter.vanvlaardingen@strukton.com


Walsum, A. van

Bureau Veritas
Te: Amersfoort
Telefoon: 088 4505500
Mobiel: 06 10026746
Email: alain.van-walsum@nl.bureauveritas.com

Westgeest, M.G.C.
Strukton Worksphere

Te: Eindhoven

Telefoon: 040 2825530

Mobiel: 06 29007656

Email: mark.westgeest@strukton.com

____________________________________________

Geslaagden 2010

Braspenning, C.J.G.M.
Sweegers & De Bruijn BV
Te: ‘s-Hertogenbosch
Telefoon: 073-6411300
Mobiel: 06-51742067
Email: kees.braspenning@swebru.nl

Briemen, T. van
Wolter en Dros
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4671723
Mobiel: 06 53676300
Email: t.v.briemen@wolterendros.nl

Bunt, A. van de
Grontmij Nederland
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4511411
Mobiel: 06 20575961
Email: anno.vandebunt@grontmij.nl

Dassel, J.B.D.
Wolter en Dros
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4671723
Mobiel: 06-12615417
Email: joostenmerle@hotmail.com

Dijk, E.J.R. van
Wolter en Dros
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4671723
Mobiel: 06 22909946
Email: e.j.v.dijk@wolterendros.nl

Hulsker, E.G.
Smit van Burgst
Te: Zoetermeer
Telefoon: 079-3427147
Mobiel: -
Email: hulsker@smitsvanburgst.nl

Koch, A.G.H.
Gemeente Nijmegen
Te: Nijmegen
Telefoon: 0243 292765
Mobiel: -
Email: t.koch@nijmegen.nl

Kuijp, R.D. van der
Wolter en Dros
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4671723
Mobiel: 06 57547796
Email: d.vd.kuijp@wolterendros.nl

Metselaar, E.
Stadgenoot Amsterdam
Te: Amsterdam
Telefoon: 020 5885450
Mobiel: 06 29501919
Email: emetselaar@stadgenoot.nl

Pol, V.A.J.
DHV
Te: Eindhoven
Telefoon: 040 2593700
Mobiel:
Email: vincent.vandepol@dhv.com

Rijs, L. van
Grontmij Nederland
Te: Haren
Telefoon: 050 5334455
Mobiel: 06 53369116
Email: luut.vanrijs@grontmij.nl

Snijder, J.
Dion Hardenberg BV
Te: Hardenberg
Telefoon: 0523-288643
Mobiel: 06 10978054
Email: hans.snijder@dion.nl

Terhave, W.
Wolter en Dros
Te: Amersfoort
Telefoon: 033-4671723
Mobiel: -
Email: w.terhave@gmail.com

Veen, A. van
PRC Damen
Te: Delft
Telefoon: 015-3617600
Mobiel: 06 52667196
Email: j.vanveen@prc.nl

Verburgst, A.
DTZ Zadelhoff Vastgoedmanagement BV
Te: Utrecht
Telefoon: 030-2394239
Mobiel: 06 53403184
Email: tverburgt@dtz.nl

Voorde, G. ten
Gevotec
Te: Veenendaal
Telefoon: 0318 570969
Mobiel: 06 40531062
Email: gerrit.ten.voorde@gevotec.nl

____________________________________________

Register NVDO Gediplomeerde Inspecteurs Conditiemeting

Er wordt onderscheid gemaakt in: -geslaagden Conditiemeting -geslaagden Conditiemeting met aanvulling BOEI

Lees verder
Deze website maakt gebruikt van cookies. Meer informatie hierover vindt u op ons cookiebeleid. Sluiten